Turtle Rock Studios Yeni IP Geliştiriyor

Turtle Rock Studios Yeni IP Geliştiriyor

Yeni AAA FPS Perfect World tarafından Yayınlanacak

Amsterdam, Hollanda – 15 Aralık Perşembe 2016 – Lider bir online oyun üreticisi olan Perfect World Europe B.V. ve eleştirmenlerden olumlu not alan Left 4 Dead ve Evolve ile tanınan Turtle Rock Studios bugün ortaklıklarını duyurdular ve IP için PC ve konsolda AAA kalitesinde yeni bir oyun geliştireceklerinin haberini verdiler. Yoğun bir online işbirliği aksiyonuna sahip bu çok gizli birinci şahıs nişancı oyunu Turtle Rock'ı tekrar en iyi olduğu işin başına getiriyor.

Turtle Rock Studios'un Başkanı ve Genel Müdürü Steve Goldstein, “Turtle Rock nihayet bizim değerlerimizi paylaşan bir iş ortağı buldu” dedi.  “Ücretsiz oyun sektörüne ilk adımımızı atmamızla birlikte AAA kalitesinde oyunlar yapabileceğimizi ve milyonlarca oyuncuyu memnun edebileceğimizi kanıtladık.  Artık çalışmalarımızı iki katına çıkarıyor ve büyük oynayarak yepyeni bir evrende geçen yeni bir oyun geliştiriyoruz.  Söz konusu oynanış kalitesi olduğunda köklerimize dönüyor ve en iyi olduğumuz alana – gerçek anlamda mükemmel, her anı aksiyon dolu online oyun tasarımına dönüyoruz.  Bu çok gizli oyunumuzu Left 4 Dead'in (bazı açılardan) ruhani varisi olarak adlandırmak bence uygun olacaktır ancak bu oyun tamamen yeni bir dünyada geçen yepyeni bir IP olarak baştan yaratılan yeni bir deneyimdir. Biz 'taklitçi' oyun üreticileri değiliz, o yüzden co-op FPS alt türünü sarsacak ve bu oyunla çıtayı yükselteceğiz. Bu yolculuğa ücretsiz oyun sektöründe lider, bizim AAA kalitesine olan bağlılığımızı paylaşan ve bize oyunu kendi tarzımızla özgürce tasarlama imkanı sunan Perfect World gibi bir üretici ile çalıştığımız için çok şanslıyız.” 

 

Perfect World'te Küresel Yayıncılık sorumlusu olan Kıdemli Başkan Yardımcısı Yoon IM, “Bu çok efsanevi olacak" dedi. "Perfect World'ü neredeyse on yıldır geliştiriyoruz, harika oyunlar yapmak için daima güçlü geliştirme uzmanları arıyoruz. Cryptic, Tuque, Runic ve Unknown Worlds gibi geliştirme uzmanları ile çalışmaktan gurur duyuyoruz. Turtle Rock ile ortaklık kurmak ve onların yeni IP'sini portföyümüze katmak tek kelimeyle müthiş bir gelişme. Bir yayıncı iş ortağı olarak Turtle Rock'a tam destek olmayı ve onların yeni oyunlarını çıkarmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Turtle Rock'ın yeni oyunu tam gaz hazırlanıyor. Kesin duyuru henüz kararlaştırılmamış durumda ve şirket, üretimi hızlandırıyor ve kendi saflarına katacağı yeni yetenekler arıyor.

TURTLE ROCK STUDIOS HAKKINDA
2002 yılında kurulan Turtle Rock Studios, Güney Kaliforniya'da bulunan bağımsız bir AAA oyun geliştirme stüdyosudur. Turtle Rock Studios eleştirmenlerden olumlu not alan Evolve, Evolve: Stage 2 ve Left 4 Dead oyunlarını ve ayrıca Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 için yeni içerik ve Counter-Strike: Condition Zero ve Counter-Strike: Source da dahil olmak üzere Counter-Strike evreni için ürünler geliştirdi.

Bizimle iletişim kur
Stanislav Pleshchev Perfect World
Stanislav Pleshchev Perfect World
Perfect World Europe BV hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu