Torclight Bir Süreliğine Ücretsiz, Sadece Arc’da!

Torclight Bir Süreliğine Ücretsiz, Sadece Arc’da!

Ayrıca, efsane aksiyon RPG’nin devamı Torchlight II de %75 indirimle Arc’da oyuncuları bekliyor.

Popüler ve iyi eleştiriler alan ücretsiz MMORPG’lerin yayıncısı Perfect World Entertainment, Torchlight™ and Torchlight II™ oyunlarını Arc’da yayınladığını duyurdu. Ücretsiz oyunlara tek bir yerden ve kolay erişim için tasarlanan Arc platformu, Torchlight serisinin çıkışını kutlamak için her iki oyunda da büyük promosyonlar yaptı. Sadece 30 Kasım 2014’e kadar Arc platformunda olmak üzere, Torchlight’ı ücretsiz indirebilir ve Torchlight II’yi ise 50.00₺  yerine  %75 indirimli fiyatıyla, yani 12.50₺’ye alabilirsiniz.

 

Metacritic skorları epey yüksek olan Torchlight (skoru 100 üstünden 83) ve Torchlight II (skoru 100 üstünden 88), Arc platformundaki üçüncü parti oyunlarına eklendi. Arc’a eklenen ilk üçüncü parti oyunu APB: Reloaded olmuştu.

Bol ödüllü aksiyon RPG Torchlight II eskisinden daha iyi ve güçlü olarak geri döndü! Runic Games’in bu sevilen oyunu oyuncuları kana susamış vahşi yaratıkların, zengin hazinelerin ve günahkar gizemlerin ürkütücü ve hızlı dünyasına götürüyor. Bir kez daha, dünyanın kaderi sizin elinizde! Torchlight II hızlı bir izometrik dungeon-crawler ve multiplayer oynanış seçeneği, LAN desteği, paylaşılabilir ganimet ve üç aşamalı epik misyonlar sunuyor. Ayrıca, Runic Games ofisinin köpeği model alınarak tasarlanan Papillon dahil son derece eğlenceli ve yardımcı bir pet sistemi var. Patlayan ganimet pinataları da sizi bekliyor. Karakterinizin seviyesini geliştirin, tüm başarımları kazanın ve sonsuza kadar kahraman olun.

Tek bir global login ile birçok oyuna erişebileceğiniz Arc istemcisi, favori çevrimiçi oyunlara ulaşmanızı sağladığı gibi, bu oyunlarla ilgili en son bilgi ve haberlere de ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca pek çok sosyal topluluk araçlarıyla güçlü bir topluluk hissi yaratıyor. Oyuncuların aşina olduğu öğelerle tasarlanan ve kullanıcı dostu fonksiyonlarıyla dikkat çeken Arc, Perfect World’ün dünyanın dört bir yanındaki 30 milyondan fazla oyuncusunun favori online oyunlarına kolaylıkla erişmesini sağlıyor.

Torchlight I’i bedavaya ve Torchlight II’yi %75 indirimle almak için: http://www.arcgames.com/tr/games

 

 

 

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit
Perfect World Europe BV hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu