Star Conflict, Perfect World’ün Arc Platformunda Yayınlandı!

Star Conflict, Perfect World’ün Arc Platformunda Yayınlandı!

Devasa uzay savaşlarında maceraya akmak isteyenler için iyi bir haberimiz var. Ücretsiz Uzay Simülasyonu MMO’su Star Conflict, Arc platformunda yayınlandı.

Devasa uzay savaşlarında maceraya akmak isteyenler için iyi bir haberimiz var. Ücretsiz Uzay Simülasyonu MMO’su Star Conflict, Arc platformunda yayınlandı.

Tüm dünyada çok popüler olan ücretsiz (f2p) MMORPG’leriyle tanınan Perfect World Entertainment, Star Conflict’i, kaliteli ücretsiz online oyunları oyuncularla buluşturmak adına kurduğu Arc platformuna dahil ettiğini açıkladı. Böylece Star Conflict, her türden ücretsiz oyunların eklenmesiyle her geçen gün büyüyen Arc’dan oyunculara sunulan en yeni oyun oldu. Perfect World yakınlarda Stronghold Kingdoms’ı da Türk oyuncu topluluğuyla buluşturmuştu.

MMO dünyasına katılan aksiyon dolu uzay simülasyonu Star Conflict’te oyuncular birer elit pilota dönüşüyor ve geniş alanlara yayılan yıldızlararası savaşlara katılarak hünerlerini sergiliyorlar. Star Conflict’te Arc oyuncuları saldırgan yıldız imparatorlukları ve bağımsız gruplar arasında bölünmüş galaksinin yeni noktalarında kontrolü ele geçirmek için çeşit çeşit savaş gemisine komuta edecekler.

Star Conflict’in Arc’daki versiyonu, son güncelleme Star Conflict: Invasion’ı içeriyor. Bu güncellemede oyuna pilotların yapay zeka tarafından kontrol edilen zorlu düşmanlara karşı savaştığı yepyeni PVE içeriği eklendi. Oyunun PVP tarafının da çok güçlü olduğunu belirtelim.

Star Conflict’in özelliklerini özetlemek gerekirse:

  • Onlarca uzay mekanında PVP savaşları
  • Grup ya da tek tabanca takılanlar için PVE görevleri
  • Geniş PVP ve PVE olanağı sunan eşsiz sandbox modu
  • Birliklerin iktidar savaşı
  • Çeşitli türleri ve işlevleri olan 100‘den fazla gemi
  • 9 taktiksel rol, yüzlerce modül ve modifikasyon olanağı
  • Modül ve gemi üretimi!

Oyunu daha yakından tanımak ve hemen oynamak için: http://www.arcgames.com/tr/games/Star_Conflict

 

ARC PLATFORMU HAKKINDA

Perfect World’ün tamamen Türkçe olan platformu Arc, PC ve mobil cihazları birbirine bağlayan, ücretsiz çevrimiçi oyunlar için tasarlanmış ve aynı zamanda oyun geliştiriciler için yayın platformu işlevi de gören bir platformdur. En iyi ücretsiz çevrimiçi oyunları tek bir merkezde bir araya getirir, yeni oyunları keşfetmenizi ve bu oyunlara erişmenizi sağlar. PC ve mobilde Arc oyunlarını oynayan 30 milyondan fazla sıkı oyuncuya bağlanabilir ve eşsiz oynanış deneyimini yaşarken kullanışlı uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Arc platformu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve istemciyi indirmek için: www.arcgames.com/tr

 

Bizimle iletişim kur
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Özlem Gürel Varol PR Partner @ Hit Crit, Hit Crit Games PR
Perfect World Europe BV hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu