Aşık olun, ganimet kapın

Aşık olun, ganimet kapın

Sevgililer Günü topluluk etkinlikleri

Perfect World Avrupa, bu Şubat ayında tüm oyuncularını oyunlarında Sevgililer Günü'nü kutlamaya çağırıyor. Topluluk ekibi, sizlere bu özel günü maceracılarımızla birlikte kutlamanın bir dizi eğlenceli yolunu sunacak. Oyuncular, Forsaken World'de Game Master'ları arayıp bularak onlarla gül takas edebilecekler veya “Neverwinter Aşıkları” kapsamında en sevdikleri insanla olan ekran resimlerinin alışverişini yapabilecekler. Topluluk ekibi, yarışmanın tüm romantik galiplerine fiziksel ve dijital hazineler sunuyor!

Neverwinter – “Neverwinter Aşıkları”

Ödüllü fantastik çevrimiçi Rol Yapma Oyunu, şu an için Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Türkçe ve Rusça dillerinde mevcut ve bütün diller, "Neverwinter Aşıkları" yarışmasında yer alabilecek. Maceracılar, kısa süre içinde onlar için en önemli olan insanla alınan romantik ekran resimlerini, küçük bir de not ekleyerek resmi forumda paylaşacaklar. Ödüle layık görülen sevgi söylemleri, bir Lords of Waterdeep oyununun ya da ZEN destek ödüllerinin sahibi olacak.

Forsaken World – “Güllere Karşılık Hediye”

Kasvetli fantastik çevrimiçi Rol Yapma Oyunu, Almanca, Türkçe ve Fransızca dillerinde mevcut ve oyuncular, oyunun aşka ilham veren bölgesinde Game Master'ları bularak onlara gül takdim etmeye ve karşılığında onlardan anında dijital ödüller almaya çağrılıyorlar. Sadece Game Master'lara biraz sevgi göstermekten çekinmeyenler ödüllere ulaşabilecek, yani bu durumda aşkı zorlamak iyi bir şey!

Star Trek Online – “Grup Kucaklaşması”

Star Trek evreninde tasarlanmış bu bilim-kurgu çevrimiçi Rol Yapma Oyunu, Fransızca ve Almanca dillerinde mevcut. STO topluluğunun Sevgililer Günü'nü biraz farklı ele alması hiç şaşırtıcı değil. Game Master, oyuncuları bulabildikleri kadar dost kaptanla bir araya gelerek videolar ya da ekran resimleri halinde keyif verici veya komik pozlar yakalamaya davet ediyor. Topluluktan en fazla oyu alan katılımlar, romanlar, heykelcikler ve Tribble'lar gibi güzel ve özel Star Trek eşyaları kazanacak!

Perfect World International – “İlan-ı Aşk Etkinliği”

Çin mitolojisini ve tarihini temel alan bu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu, şu an için Almanca ve Fransızca dillerinde mevcut. Ve bu topluluklar, en romantik çift ekran resmini kimin sunabileceği konusunda kıyasıya yarışabilirler. Bu oyunda, oyun içi evlilikler mümkün olduğu için sevilen filmleri veya kitap sahnelerini ekran resimlerinde canlandırmak, kazanmanın önemli şartı. ZEN ödüllerini kimin kazanacağı, topluluk oyları ile belirlenecek.

Yarışmaların başlangıç ve bitiş saatleri, işleyiş ve ödüller hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için resmi oyun sayfalarımıza göz atmayı unutmayın.

Perfect World Europe BV hakkında

PERFECT WORLD EUROPE B.V. HAKKINDA

Perfect World Europe B.V., oyuncuyu içine çeken ücretsiz MMORPG’lerde uzmanlaşmış, önde gelen Avrupalı çevrimiçi oyun yayıncılarından biridir. Perfect World Europe bu güne kadar bir dizi popüler oyun yayınlamıştır, bunlar arasında Dungeons and Dragons Neverwinter, Star Trek Online,  Forsaken World, War of the Immortals ve Fortuna bulunmaktadır. Şirket oyuncularına eşi benzeri olmayan bir hizmet kalitesi ve oyun tecrübesi sunmak için, heyecanla beklenen MMORPG Dungeons & Dragons: Neverwinter'ın geliştiricisi Cryptic Studios ve büyük bir hit olmuş Torchlight serisinin geliştiricisi Runic Games gibi batılı stüdyolarla ve diğer ortaklarıyla yakından çalışmaktadır. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Perfect World Europe B.V.'nin merkezi Amsterdam, Hollanda'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen şu siteyi ziyaret edin: tr.perfectworld.eu