Arc już dostępne i zlokalizowane w języku polskim!

Arc już dostępne i zlokalizowane w języku polskim!

Perfect World powiększa swoją ofertę darmowych gier w Polsce.

Perfect World Europe ogłosiło dziś że Arc, flagowa platforma wydawcy stworzona od podstaw z myślą o publikacji i udostępnianiu darmowych gier online, jest już dostępna i zlokalizowana w języku polskim. Arc zapewnia globalnej społeczności Perfect World, składającej się z ponad 30 milionów graczy, dostęp do ulubionych tytułów. Oprócz dobrze znanych darmowych gier online Perfect World, takich jak Neverwinter i Star Trek Online, Arc już wkrótce zapewni dostęp do wyczekiwanych gier innych deweloperów. Arcgames.com otwiera przed firmą możliwość wprowadzania coraz to większej ilości gier, również takich, które nie znajdują się w obecnej ofercie firmy, a wszystko trafi do polskich graczy już w niedalekiej przyszłości.

“To jeden z najbardziej naturalnych kroków w kierunku rozwoju platformy, jaki mogliśmy wykonać” powiedział Business Development Specialist Perfect World Europe, Maciej Jałowiec. “Polscy gracze zdążyli już poznać Neverwinter, naszą grę Free To Play dostępną w języku polskim, więc naszym kolejnym celem było uczynienie Arc miejscem, do którego będą trafiać kolejne świetne darmowe gry online, z czego płynąć będą korzyści zarówno dla naszych graczy, jak i partnerów. Wprowadzenie Arc jako platformy dla graczy w Polsce tworzy nowe możliwości dla twórców gier, a zapewnienie naszym polskim graczom większej ilości dostępnych tytułów wydawało się nam jak najbardziej logicznym posunięciem.”

Perfect World pragnie uczynić Arc miejscem przygotowanym specjalnie z myślą o fanach darmowych gier online, dając jednocześnie nieograniczony dostęp do rosnącej puli gier Perfect World. Dzięki uniwersalnemu systemowi logowania, gracze będą mogli korzystać ze wszystkich gier dostępnych w Arc, pomijając niedogodności wynikające z wielokrotnego wpisywania danych logowania, osobno dla każdej gry. Komunikacja na platformie jest scentralizowana i użytkownicy otrzymują wszystkie ważne aktualizacje, aktualności i promocje bezpośrednio na swoje skrzynki odbiorcze Arc. Dodatkowo, intuicyjna nakładka klienta Arc sprawia, że gracze mogą przeglądać Internet, pisać na forum gry, czytać o najnowszych aktualizacjach dotyczących gier i czatować ze znajomymi nie wychodząc z gry. Platforma sprawia także, że zainteresowani deweloperzy z innych firm mają krystalicznie przejrzysty dostęp do korzyści wynikających ze zwiększenia zasięgu pośród graczy, którzy czerpią przyjemność z grania w darmowe gry wysokiej jakości udostępnione w Arc.

Po więcej informacji dotyczących Arc lub by pobrać klienta, proszę odwiedzić: www.arcgames.com

O Arc

Arc to platforma, w której użytkownicy komputerów PC i urządzeń mobilnych mogą razem czerpać korzyści z darmowych gier online,a twórcy mogą wydawać swoje tytuły. Arc gromadzi najlepsze darmowe produkcje online w jednym miejscu, zapewniając narzędzia pozwalające na odkrywanie nowych gier, łączenie i usprawnianie doświadczeń z używania aplikacji podczas gry przez Internet, a wszystko to dla społeczności składającej się z ponad 30 milionów użytkowników na komputerach PC i urządzeniach mobilnych. Po więcej informacji odnośnie Arc, proszę odwiedzić: www.arcgames.com

Darmowe gry internetowe dostępne premierowo w polskiej wersji Arc

Neverwinter to MMORPG akcji osadzone w uniwersum Forgotten Realms z wartką akcją i epickimi podziemiami. Gracze odkrywają rozległe miasto Neverwinter i jego okolice, poznając żywą historię ikonicznego miasta i walcząc z hordami przeciwników. W Neverwinter, gracze mogą tworzyć swoje własne kampanie dzięki Foundry, potężnemu narzędziu do tworzenia zawartości, które pozwala graczom na bezproblemową integrację ich przygód z dostępnym światem gry.

Star Trek Online to darmowa gra MMORPG, w której gracze mogą wcielić się w kapitana statku federacji, stać się klingońskim wojownikiem albo czempionem cesarstwa w najdalszych zakątkach galaktyki, lub odbudować romulańską spuściznę, jako dowódca statku romulańskiej republiki. W ostatnim dodatku, Star Trek Online: Delta Rising, gracze otrzymali dostęp do Kwadrantu Delta, gdzie ponownie spotkali się ze znanymi ze Star Trek: Voyager postaciami – gwiazdy, takie jak Seven of Nine, The Doctor, Harry Kim, Neelix czy Tuvok powróciły! W Star Trek Online gracze mają okazję odwiedzić znane z popularnego uniwersum Star Trek lokacje, sięgnąć do niezbadanych systemów gwiezdnych i nawiązać kontakt z nowymi rasami obcych.

Swordsman to darmowa gra MMORPG inspirowana wschodnimi sztukami walk, osadzona w bogatym uniwersum niezwykle popularnych powieści Louisa Cha. Gracze odkrywają wspaniały świat wschodnich sztuk walk w trakcie bogatej epoki Dynastii Ming. Swordsman trafił na świat wraz z najnowszym silnikiem Perfect World – Angelica III – dzięki któremu gra posiada modele postaci o najwyższej szczegółowości, płynne animacje i realistyczne zmiany środowiskowe. Jako członek jednej z 10 szkół wschodnich sztuk walk, gracz wyrusza w podróż by opanować legendarne umiejętności walki i stanąć w szranki z członkami rywalizujących szkół i rządem Ming. W Swordsman znajdzie się miejsce zarówno dla graczy, którzy cenią sobie najbardziej bogatą fabułę gry, jak i również dla tych, którzy wolą wywalczyć sobie swoją własną historię.

Blacklight Retribution to dynamiczna, naładowa adrenaliną gra FPS, której akcja odbywa się w futurystycznej, miejskiej strefie wojennej. W oparciu o dokonania poprzednika Zombie Studios, Tango Down, Blacklight Retribution zapewnia entuzjastom gier FPS ogromny arsenał broni i ekwipunku, od zabójczo skutecznej broni białej, po zmechanizowane, masywne kombinezony. Dostosuj swój arsenał broni i ekwipunku do swoich potrzeb, zdobywaj kredyty w grze i zmień przebieg bitwy używając miotaczy ognia, automatycznych wyrzutni granatów, a nawet nalotów powietrznych.

 

Skontaktuj się z nami
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe BV
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe BV
Więcej o Perfect World Europe BV